top of page

Často kladené otázky

Kde lekce probíhají?

Nabízím lekce online (např. přes Skype), osobně ve firmách v rámci Prahy nebo v učebně v centru.

Komu jsou lekce určeny?

Dospělým studentům, kteří jsou připraveni na své angličtině pracovat. Učím zájemce z řad veřejnosti i firemní klienty. Mám praxi s výukou různého zaměření od běžné angličtiny až po přípravu na zkoušky pokročilé úrovně.

Jak lekce vypadají?

Než zahájíme spolupráci, probereme spolu vaše cíle, preferované materiály a témata. Lekce jsou následně sestaveny podle vašich potřeb a preferencí tak, aby vás dovedly k vašemu cíli. Pracujeme s moderními učebnicemi, ale i různými autentickými nebo zjednodušenými materiály, jako jsou zprávy, články nebo videa.

V hodině jste aktivní hlavně vy. Nečekejte přednášky ani vyplňování jednoho gramatického cvičení za druhým. Do výuky zařazuji hodně konverzace a zábavné aktivity na procvičení probírané látkyV lekcích mluvíme co nejvíce anglicky - samozřejmě s ohledem na vaši úroveň pokročilosti. 

Jak je to s platbou?

Veškeré platby se hradí převodem na účet. Úvodní 1-3 lekce je možno zakoupit jednotlivě a hradit zpětně. Dále se předplácí balíček lekcí, který má platnost určitý počet týdnů. U individuální výuky lze předplatit 5 nebo 10 lekcí, u skupinové výuky se předplácí 10 lekcí. Pokud byste nestihli vybrat předplacené lekce v dané lhůtě, dostanete v případě vašeho zájmu „e-lesson“ - digitální lekci s úkoly a následnou zpětnou vazbou.

bottom of page