top of page

Často kladené otázky

Kde lekce probíhají?

Nabízím lekce online, osobně v učebně na Praze 1 a ve firmách v rámci Prahy. Pokud dojíždím, preferuji centrum, širší centrum, oblast Prahy 8 a 9. 

Komu jsou lekce určeny?

Dospělým studentům, kteří mají motivaci se zlepšovat a jsou připraveni na své angličtině pravidelně pracovat. Učím zájemce z řad veřejnosti i firemní klienty. Mám praxi jak s individuální, tak skupinovou výukou různého zaměření. Od běžné angličtiny po přípravu na zkoušky pokročilé úrovně.

Jak lekce vypadají?

Než zahájíme spolupráci, probereme spolu vaše cíle, preferované materiály a témata. Lekce jsou následně sestaveny podle vašich potřeb a preferencí. Používat můžeme moderní učebnice, personalizované pracovní listy a také např. autentické nebo zjednodušené zprávy, články nebo videa.

V hodině jste aktivní hlavně vy. Nečekejte přednášky ani vyplňování jednoho gramatického cvičení za druhým. Do výuky zařazuji hodně konverzace a zábavné aktivity na procvičení probírané látkyV lekcích mluvíme co nejvíce anglicky - samozřejmě s ohledem na vaši úroveň pokročilosti. Důležitou součástí učení je samostatná práce mimo lekce, která váš pokrok výrazně urychlí.


                                            Jak je to s platbou?
Veškeré platby se hradí převodem na účet. Dvě úvodní lekce je možno zakoupit jednotlivě a hradit zpětně. Dále se předplácí balíček lekcí, který má platnost určitý počet týdnů. U individuální výuky lze předplatit 5 nebo 10 lekcí, u skupinové výuky se předplácí 10 lekcí. Pokud byste nestihli vybrat předplacené lekce v dané lhůtě, dostanete v případě vašeho zájmu „e-lesson“ - digitální lekci s úkoly a mou zpětnou vazbou. OBCHODNÍ PODMÍNKY k dispozici zde:  

bottom of page