Často kladené otázky

Kde lekce probíhají?

Nabízím lekce online (např. přes Skype), osobně ve firmách v rámci Prahy nebo v učebně v centru.

Komu jsou lekce určeny?

Dospělým studentům. Pracuji s klienty, kteří mají motivaci a jsou připraveni na své angličtině pracovat i mimo lekce. Jedině tak dosáhnou znatelného pokroku. Učím zájemce z řad veřejnosti i firemní klienty. Mám praxi s výukou různého zaměření od běžné angličtiny až po přípravu na zkoušky pokročilé úrovně.

Jak lekce vypadají?

Obsah lekce se odvíjí od vašich individuálních požadavků. Než zahájíme spolupráci, probereme spolu vaše cíle, preferované materiály a témata. Pro někoho je vhodná učebnice, někdo potřebuje materiály na míru nebo mix.

V hodině jste aktivní hlavně vy. Nečekejte přednášky ani vyplňování jednoho gramatického cvičení za druhým. Do výuky zařazuji různé aktivity, které vám pomůžou zafixovat si hravým způsobem probíranou gramatiku a slovní zásobu. V lekcích mluvíme co nejvíce anglicky - samozřejmě s ohledem na vaši úroveň pokročilosti. 

A co online lekce? Mají stejný efekt jako osobní?

Zkuste to a uvidíte, že odpověď zní ano. Dobrý lektor vám sestaví online lekci tak, aby vás bavila a měla pro vás stejnou hodnotu jako lekce osobní. Se sdílenou tabulí, zábavnými online aktivitami a digitálními materiály uloženými na jednom místě to není žádný problém!

Velkým plusem je, že učit se můžete skoro odkudkoliv. V případě online výuky jsem také časově flexibilnější a můžu vám nabídnout více termínů. Online lekce oceníte i tehdy, kdy se nemůžete dostavit na lekci osobně. Díky online výuce se vyhnete pauze ve studiu.

Jak je to s platbou?

Veškeré platby se hradí převodem na účet. Úvodní 1-3 lekce je možno zakoupit jednotlivě a hradit zpětně. Dále se předplácí balíček lekcí, který má platnost určitý počet týdnů. U individuální výuky lze předplatit 5 nebo 10 lekcí, u skupinové výuky se předplácí 10 lekcí. Pokud byste nestihli vybrat předplacené lekce v dané lhůtě, dostanete v případě vašeho zájmu „e-lesson“ - digitální lekci s úkoly a následnou zpětnou vazbou.