Často kladené otázky

Kde lekce probíhají?

Nabízím lekce online (např. přes Skype) a také osobně ve firmách v rámci Prahy.

Komu jsou lekce určeny?

Především těm, kteří mají motivaci a jsou připraveni na své angličtině pracovat, protože ví, že samo to nepůjde. Učím zájemce z řad veřejnosti i firemní klienty. Mám praxi s výukou různého zaměření od běžné angličtiny až po přípravu na zkoušky pokročilé úrovně.

Jak lekce vypadají?

Obsah lekce se odvíjí od vašich individuálních požadavků. Než zahájíme spolupráci, probereme spolu vaše cíle, preferované materiály a témata. Pokud bojujete s pasivní znalostí, budeme hlavně mluvit. Pokud vás čeká důležitý pracovní pohovor, procvičíte si klíčovou slovní zásobu a obraty k pohovoru. V každém případě budeme postupovat systematicky a s jasným cílem. V lekcích budeme mluvit co nejvíce anglicky, samozřejmě s ohledem na vaši úroveň pokročilosti. 

Jsou lekce online stejně efektivní jako osobní?

Rozhodně ano. To, že se při lekci setkáváme na dálku, jí nijak neubírá na kvalitě. Při výuce online se věnujeme stejným dovednostem jako na lekcích osobních, jen k tomu využíváme jiné nástroje. Nahrávky a videa s vámi budu jednoduše sdílet. Poznámky a slovíčka napíšu na online verzi tabule. Nepřijdete ani o různé aktivity a hry, i těm se dá jednoduše věnovat online.

A další výhody? Učit se můžete klidně i z obýváku. V případě online výuky jsem také časově flexibilnější a můžu vám nabídnout více termínů včetně náhradních. Online lekce oceníte i tehdy, kdy osobní výuka není z nějakého důvodu možná. Můžete na ni plynule navázat dočasnými online lekcemi a vyhnout se tak pauze ve studiu.

Jak je to s platbou?

Veškeré platby se hradí převodem na účet. Lekce lze zakoupit jednotlivě anebo v cenově zvýhodněném balíčku, který má platnost určitý počet týdnů. Pokud byste nestihli vybrat předplacené lekce v dané lhůtě, dostanete v případě zájmu „e-lesson“ - digitální lekci k samostudiu s následnou zpětnou vazbou.

Co když potřebuji lekci zrušit?

V případě, že zrušíte lekci nejpozději v 18 hodin předchozího dne, neplatíte žádný storno poplatek. Lekci zrušenou včas lze po dohodě přesunout na jiný termín. Pokud zrušíte lekci po 18. hodině předchozího dne, lekce propadá a hradí se v plné výši - bez ohledu na důvod zrušení. Jestliže budu muset zrušit lekci já, vždy se pokusím najít vám náhradní termín.