top of page

O mně

foto.jpg

Mgr. Marie Čuchalová

Jsem lektorka na volné noze a od roku 2013 pomáhám klientům získat jistotu v obecné a obchodní angličtině. Nabízím výuku pro dospělé studenty. At´ už se chcete bez problému domluvit na dovolené, v klidu zvládnout obchodní jednání nebo třeba uspět u jazykové zkoušky, jsem tu pro vás. 

Vytvořím vám postup výuky na míru. Zaměříme se na to, co je pro vás důležité a co skutečně využijete. Naučíte se používat angličtinu aktivně a poradíte si v reálných situacích. Lekce sestavuji tak, aby pro vás měly přínos a zároveň vás bavily. Gramatiku a slovní zásobu se učíme a procvičujeme pomocí moderních a zajímavých materiálů a nástrojů.

Angličtině se s nadšením věnuji už roky, a proto asi nepřekvapí, že jsem ji i  vystudovala na Univerzitě Karlově. Absolvovala jsem také kurzy metodiky a složila zkoušku Cambridge English Certificate of Advanced English (CAE) s hodnocením A (úroveň C2). Dříve jsem spolupracovala s několikami pražskými jazykovými školami (např. Skřivánek). Učila jsem už desítky soukromých klientů - jednotlivce, firmy a instituce. Pravidelně se vzdělávám a jsem s angličtinou v kontaktu, abych mohla klientům stále nabízet moderní a hodnotnou výuku.

bottom of page