O mně

foto.jpg

Marie Čuchalová

Jsem lektorka na volné noze a od roku 2013 pomáhám klientům získat jistotu v angličtině. Nabízím výuku obecné a obchodní angličtiny pro firmy i veřejnost. At´ už se chcete bez problému domluvit na dovolené, zvládnout prezentaci nebo uspět u jazykové zkoušky, jsem tu pro vás. 

Vytvořím vám postup výuky na míru. Zaměříme se na to, co je pro vás důležité a co skutečně využijete. Naučíte se používat angličtinu aktivně a poradíte si v reálných situacích. Lekce sestavuji tak, aby pro vás měly přínos a zároveň vás bavily. Gramatiku a slovní zásobu se učíme a procvičujeme pomocí moderních a zajímavých materiálů a nástrojů.

Angličtinu jsem vystudovala na Univerzitě Karlově, kde jsem absolvovala i kurzy metodiky. Složila jsem také zkoušku Cambridge English Certificate of Advanced English (CAE) s hodnocením A (úroveň C2). Spolupracovala jsem s několikami pražskými jazykovými školami a desítkami soukromých klientů, mezi které patří jednotlivci, firmy a instituce.  To vše je podpořeno téměř každodenním kontaktem s angličtinou a pravidelným vzděláváním.